Pyetjet e Fundit

gerq ndore

Pershendetje mendoj qe keni vepruar mire ne hapjen e kti forumit ,desha edhe une te bej nje pytje Jam 18 vjeqare dhe kam 1 vit e gjysme qe jam ne lidhje me nje djal po nga shkolla ime ,kohet e fundit kena pas edhe perjetime fizike por qka mndodh gjithmone eshte qe vetem nese fillon […]

Psee

Pershendetje per z. Xhevdet fetahaj, po te shkruaj serish,ngaqe nuk te kam kuptu ne komentin e fundit, lidhje me aidis, e ke ceke qe gjithmone kujdes ne jeten seksuale kur tani eshte nji liri e madhe dhe mundesi te merrni semundje nga partneri I infektuar, ketu ku e ke ceke asht liri e madhe nuk […]

mesimi

Pershendetje! Ju kisha lutur te me ndihmoni sepse me te vertet nuk po mundem te mesoj, edhe ata pak qe i mesoj i harroj shum shpejt. Kam shum stres dhe harroj teper, nuk jam ne gjendje as libren ta kap dhe te mesoj. Kjo gje po me ndodh gati nje wit sepse me heret kam […]

masturbimi

pershendetje ..jam nje vajz 22 vjeq ..edhee masturboj po teper rrall.. po kur masturboj sikur e arroj ate knaqesin shpejt .. a ka ndonje problem ose a ka me pas ndonje probleme nese e arrij kenaqesinn shum shpejt .ju lutem me tregoni

Lajmet

Përshëndetje

May 3, 2016

Të dashur miq, kemi kënaqësinë të ju informojmë se Partnerëve të Nuk Je Vet ju bashkangjitet edhe kompania e suksesshme IPKO. Falenderojmë IPKO-në për gatishmërinë për të na ndihmuar dhe juve për besimin në faqën tonë Nuk Je Vet. Stafi Nuk Je Vet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: