Pyetjet e Fundit

Pse pom vonohen menstracionet

Mirdita deshta meju pyt diqka lidhje me menstracione Kum pas mardhanie seksuale para 1 muje edhe menstracionet kan pas mem ardh met mas dy jave u banen 6 jav edhe sum erdhen hala Testin ekom ba dy her um ka dal negativ Cila Asht arsyja e voneses Ju lutem ma ktheni ni pergjigjje?

gjinjt

Un kam pas mardhenje t par para 1 muaj dhe tani para 1 jave mardhenjen e 2 dhe nga gjiri me ka dal qumsht per qfar arsye ju lutem jam brengos

Gjumi

Mirdita… problemi im eshte se nuk e bej gjumin rehat kurr, sidomos kto dy vitet e fundit intensivisht po m ndodhe, kjo per arsye te zhrmave shuum t vogla qe ndegjohen nganjehere, e mandej per shkak t pagjumsise kam mundime edhe lodhje t shumte. nganjehere m duket e teproj se nuk ka asnje ze… po […]

virgjeria

a humb virgjeria nese mastrubohemi me gishta …dhe a mund te mbyllet himeni nese ne nuk praktikohemi me dhe cili esht pozicioni qe do te na favorizonte me shum ne keto raste per kryerjen e marredhenieve ?

Lajmet

Te nderuar perdorues

May 18, 2016

Ju falenderojme te gjithe juve qe gjeni kohe te vizitoni faqen tone dhe te ndani me ne brengat tuaja. Stafi yne ju fton qe here pas here t’i lexoni rregullat e faqes, se si duhet bere pyetja ne faqen tone, sa kohe duhet te prisni per te marrur pergjigje etj. Shpesh, ekspertet tane jane te […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: