Pyetjet e Fundit

nuk mora asnje pergjigje

une bera nje histori time ketu e nuk mora asnje pergjigje mund te me thoni pse?

e zdjergne nbark

A mundet bre mem ndimu dikush mu mkan than qe jam e zdjergne e dut mu ngjesh nbark e un spo di ku me gjet ni gru mu ngjesh a mundet dikush mem sygjeru dikon ose diqka qysh muj mi gjet vetes zgjidhje ju flm per mirkuptim

Testiset

Pershendetje, Desha te beje nje pyetje , kam probleme pasi qe penisi ka kohe qe nuk ngritet sikur cdo here ne mengjes , desha te di a ka te beje me baze nervore apo ndonje stres ose diqka ? Faleminderit

Virgjeria

Pershendetje un jam laura nga prizereni ,deshta tja u brj nje pytje ,para tri vjetve un kam pas mardhenjr seksusale me nje djal por gjat aktit un nuk kam pas gjakdredhje ,pas asaj kohe un me nuk kam pas merdhenje seksuale ,desha tju pyes a ka mundesi qe te jem e virgjer ,dhe nqoft se […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: