Pyetjet e Fundit

a eshte normale mos te te vijn periodat?

Pershendetje! Doja t’iu pyesja per dicka qe me shqeteson. Para nje muaji u fejova dhe naten e pare dhe te dyte fjeta me te fejuarin po nuk arritem te kryenim marredhenie deri ne fund ngaqe kisha shume dhimbje. Pas nje jave patem marredhenie 2 net po mendoj se prape nuk arritem deri ne fund, diten […]

kam nje femij 5 vjeq

Jam 36 vjeq shoqja kam nje femij 5 vjeq dhe deshiroj qe gruan ta kem prap shtatzane e kam provuar disa here kam qen ke mjeku analizat i dallin ne rregull vetem spermen e kam pas pak me mikrobe dhe u zgjodh edhe aj problem kam nje vite e gjysem qe e provoj dhe nuk […]

pse po ndodhin

Urolgun.nganjeher po kom si nje dhxembje Te leht fund barkut, si ftohet sdi sa ta pershkruaj, ka raste kur me djegin kanalet urinare po Jo gjat urinimit, vetem nje dit pata shenja tipike infeksionit si djegie dhimbe mosbajtje po ajo kaloi,tani kam keto simptona, analizatl mkannl dal super normale,edhe vitin e kalum I kom bo […]

faliminderit per te gjitha pergjigjet qe na dergoni

Pershendetje jam nje vajze 22 vjece kam 2 vite e martuar dhe dua te ngelem shtatzane Doja tju pyesja pas nje tentimi te bere para 1 jave per te mbetur shtatzane a ka ndonje problem nese e derdh spermen perseri brenda pasi nuk e di nese kam ngelur shtatzane apo jo. Shpresoj te me keni […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: