Pyetjet e Fundit

Ndjejem i ngarkuar

Pershendetje desha ndihmen tuaj ne lidhje me ket qeshtjen time . Ndjejem i ngarkuar ne koke sikur e kam plot dhe ndjej nje lloj ngarkese si dhimbje ne koke jam gjith kohen 24 h ne stres ndonjeher ndihem si kam personalitet te dyfisht nuk mendoj asgje nuk ndjej asgje si te jem I ngrir .pres […]

Takimi

Pershendetje! Kerkoj ndonje mendim si nga vajzat ashtu dhe nga djemt per kete qe me mundon mua.jam njoftuar me nje djale ne fb,fillum me fol,kena fol shum pa u pa,sa qe fillum me dasht njani tjetrin pi fjalve.edhe vendosem me dal mezi u bo puna me dal,ai mori dit te lir pi pune(nuk e di […]

Pesha

Pershendetje ! Un jam Donitta , jam 14 vjeqare , dhe problemi im eshte se jam shum e dobet ne pesh , Cikel menstrual kam . Ha sa mundem , ushtroj sport ; ping pong edhe volejboll . Gjum flej 8-9 or. Po nuk e di pse jam kaq e dobet . Jam e gjat […]

lorela

jam lorela ju lutem do doja qe te me tregonit nje djete se si te shendoshem sepse jam shume e dobet jam 1 e 50 cm e gjate dhe jam 29 kile ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: