Pyetjet e Fundit

Seksi hu lutem pergjigje

Pershendetje per stafin tuaj , kam bere kete pyjen por nuk kam pasur asnje pergjigje ju lutem ndihm, kam bere seks me te dashurin tim me mbrojtse , eshte derdhur ne mbrojtsen pastaj ka futur mbrojtsen ne mua ku eshte derdhur a mund te jem shtatezen ? , prej asajj dite kam dhimbje tleta ne […]

Divorci

Pershendetje. A eshte dikush tjeter pervec meje qe eshte divorcu? Si po e perballoni? Mua secilen here po me shtohet merzia edhe po me duket ma e pa perballushme.Nuk e di deri kur ka me mujt me vazhdu perpara pa u dorzu.Gjithka po me doket pakuptim, nuk po e shoh ni fije shprese kerkun.Teper po […]

stresi si ta largoj

Pershendetje jam martuar gati 3 vite,ne shtepine e burit kemi shume probleme dhe jane disa njerez qe nuk kuptohen po vetem qortohen,ne fillim edhe nese me thonin dicka te keqe, nuk e merja aq afer zemres, po tani qe i bej 3 vite nuk mundem me duru, kam stres shume frike , kur ndodh dicka […]

pyjetjet per stafin

jam lorela jam 13 vjece dhe nuk me kane ardhur akoma mestruacjonet por kam shume leng te bardhe mos ndoshta ky lengu i bardhe eshte para se te vine ato kam nje vit me lenge te bardhe.me ktheni pergjigje sa me shpejt

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: