Pyetjet e Fundit

arisa

përshëndetje jam nje vajz qe dua te di pse nuk ndjej asgje kur filloj te puthem me te dashurin tim nuk eshte se nuk e dua ose sme pelqen mirpo nuk kam as nje ndjenj kjo vazhdon qe sa kohe qe nuk kam ndjenja fare?

Testis

Kur jam tu e kry ejakulationin jam tum dhimt testisa

unn

Pershendetje. Desha tju pyes dhe pres pergjigje nga ju qe keni sado pak njohuri rreth problemit tim. Un jom nje vajz qe po ndihem ne siklet sepse po ndodh disa her ne vit po me shfaqen disa puqrra ne fytyr (sikur te temperatures) ne pjesen e hundes ne maje te hundes posht hundes deri tek […]

limi

pershendetje nga une limi UNE jam nje djal 22 vjeqar jam i martuar me nje grua te shtetit te huaj tash edhe 4 muaj pres nje vajz te lind por une kam probleme te medhaja me te nuk me don familjen nuk ka qef qe bisedoj une me familjen time ajo deshiron te jem vetem […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: