Pyetjet e Fundit

jam shum me stres

Pershendetje jam shum me stres po du me dit per gjendjen time kur isha 5vjeq disa shok provuan te me fusin penisin por un kisha ni qik dhembje dhe pastaj nuk Ben gje tani me jan nje goc e rritur dhe jetoj me ankth duke menduar se sjam e vergjer edhe pse sbesoj se e […]

Arjana

Pershendetje, jam 23 vjeqare dua ta di se shpesh me duket se me vjen shije si e gjakut ne goje edhe ne ato qaste me kaplon nje nxehtsi edhe me duket se marova sot me ndodhi edhe u shtriva, du ta theksoj se kam probleme me mestraucionet kete vite ka pas rast qe me ka […]

problemet me te dashuren

Pershendetje, kam nje problem qe dua ta shtjelloj me juve, Une jam nje djal 20 vjeqar kam nje te dashur qe 3 vjet edhe nganjeher bejm seks anal, pasi ajo ende eshte e virgjer dhe nuk dua ta shfrytezoj para marteses. Pasi po bojm seks anal pi fryhet barku edhe pi vonohen menstruacionet, A ka […]

un e dua nje djal

ckemi jam sela un e dua nje djal e kam nevoj ta di si me e ba per vete

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: