Pyetjet e Fundit

anal sex

pse shume njerez thone qe te besh sex anal me nje femer nuk eshte mire? a e kane nga eksperienca apo jane kendveshtrime

Dua te trashem

Dua te trashem jam 26vjeqare jan nen 1.66 e gat pershoj 50kilogram nuk kam apetit azgje nuk me hahet

ju lutem te me pergjigjeni

nuk kam pas asnjeher mardhenje me askend , por ulem afer pasqyres edhe e shikoj vaginen me duket sikur vendi intim ku kryhet mardhenja me eshte hapur me duket si ni vrim e hapur. ju lutem me tregoni a jam virgjineee????

me pelqen nje djal edhe une atij i pelqej

pershendetje, me pelqen nje djal edhe une atij i pelqej por ai nuk fol shum nganjhere duket si nuk me do ne nuk shihemi shum shpesh por folim shpesh ne facebook, por nuk folim tema per dashuri vetem per jeten e perditshme ai thot se ti duhet te ja fillosh te flasesh per tema te […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: