Pyetjet e Fundit

Dashuria

 a eshte e munur qe nje djale te do dhe a kuptohet vec nga menyra se si te sheh……………..a duhet tu besosh shume shoqeve ne kohet e sotme sepse nje here thote ai te do e heren tjeter sme duket dhe aaaaaq…kjo me cmend!!!!!

mastrubimi dhe lageshtia

: Prsh deshta tju bej nje pyetje dhe ju lutem qe sa me shpejt te me pergjigjen, kam nje brenge te madhe ,sepse kam pak kohe qe ta filluar te masturboj, por kjo po me ndodhe pasi qe jam dashuruar,akoma nuk kemi bere seks,por pas masturbimit po e ndjej nje leng qe me del nga […]

per psikologen e adoleshenteve DR.aferdita uka

doktorresh e nderuar po kewrkoj ndihme per vllaun tim.ai eshte 16 vjeq edhe nket mosh delikate po ballaaqohet me shume probleme si p.she ka lene shkollen. e perdor duhanin edhe kalon shume koh jashte shtepise. na jetojm vetem me nanen pasi qe babi ka 2 vjet qe ka vdek. une e vrej se ai osht shum i […]

Virgjiniteti tek femrat

pershendetje ju shkruaj nga suedia,kam nje pyetje dhe ju lutem te me pergjigjeni ne kete teme.Une kam pas lidhje nje her me nej mashkull po jo diqka serioze jo marredhenje seksuale aj ka provuar me gisht te me prek por se kam lene mirepo ket gje e kam provuar vet nja dy her me gishta […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: