Pyetjet e Fundit

pap test

Pershendetje deshate di pap test a behet me mestracionet kur i ke?

gjoksi

persh,,jam 25 vjece,,me shqeteson fakti qe kokat e gjoksit nuk me jane krijuar ende,,,disa here me duken pas=k,,rere te tjera jo,,zakonisht kam kruarje te tyre dhe ndjej dhimbje nen sqetull ……..2 keto dite jama para ciklit,,,ajo qe ndjej eshte se rreth pjeses kafe te gjoksit ndjej terheqje te lekuresh dhe gjusma eshte e forcuar..a eshte […]

shendetsore

pershendetje.ju lutem me ndihmoni.jam vizituar dhe ka dale me mish te huaj ne miter.jam shume e stresuar.nuk e prisja.jam vetem 25 vjec.

MosbesimII

Pershendetje! Kisha nje pyetje -un gjat aktit seksual nuk kisha gjakderdhje,gjithashtu partneri im dyshon nese km qen apo jo e virgjer per vet faktin e mos gjakderdhjes. Me shqetson shum ky fakt. Si t arri qe ai ta kuptojqe un km qen e virgjer dhe nuk km patur as1her mardhenje seksuale me dike tjt pervec […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: