Pyetjet e Fundit

jam i shqetsuar

Pershendetje,kam hernia ne testikuj her pas here kam dhimje ,ajo qe shqeteson eshte se dua te dij a jam prodhues pasi qe kemi muaj qe mundohena te kemi nje femij me gruan dhe nuk ndodh ,ju lutem doktor me jepni nje pergjigje pasi jam shum i shqetsuar faleminderit.

vuan nga lukthi

Pershendetje stafit te juj ,kam nje pyetje per ju ne qoftese mund te me ndihemoni Babai im vuan nga lukthi shume dhe asnjehere nuk ka qen tek doktori esht55 vjecar .mirepo per kunder dhimbjes perdor sod bikarbon e trozon ashtu me uje ose hirre ka dhimbje te tmerrshme. Sidomos ne ndrrim te motit i fryhet […]

Virgjiniteti

Pershendetje Desha tju pyes a mundet te humbet virginitetii veten duke e ferkuar posht?? Ju lutem pergjigjuni.

shqetesim

Pershendetje prej disa kohesh kam nje shqetesim ne momentin kor bie ne qetesi dhe sapo fillon te me. zere gjumi fillon dhe me dridhen kembet ke kercejne perpjete. Ju lutem me cmund te bej per kete shqetesim pasi nuk me kap gjumi nga kjo gje. Ju lutem me ktheni pergjigje. Faleminderit

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: