Pyetjet e Fundit

cfar eshte seksi oral

cfar eshte seksi oral mund te ma shpjegoni FLM

depresioni apo qfar?

depresioni apo qfar? jam shumë e mërzitur më vje vetëm për të qarë shumë, nuk e di se qfarë kam por ni gjë e di dhe më bën ta hup tër vullnetin është shkolla që un jam ndoshta pak keq që po shprehem por kam pas dëshir ta lija fakultetin mos të vazhdoja më vitin […]

me duket vetja qe rri shum e ngurt

Pershendetje deshta me ju pyt pse cdo veprim qe e bej, e kam nen kontroll dhe e analizoj, shpesh me ndodh qe i them vetes psh nuk je duke ndejt mir, nuk je tu shiku mir, ose kur me shikon dikush un nuk mund te bej asgje, me duket vetja qe rri shum e ngurt […]

rregullat ne psikiatri

pershendetje dua te di se si jan rregullat ne psikiatri sepse kam nje projekt per rregullat ne psikiatri dhe nuk jetoj ne kosov .

Lajmet

Përshëndetje

May 3, 2016

Të dashur miq, kemi kënaqësinë të ju informojmë se Partnerëve të Nuk Je Vet ju bashkangjitet edhe kompania e suksesshme IPKO. Falenderojmë IPKO-në për gatishmërinë për të na ndihmuar dhe juve për besimin në faqën tonë Nuk Je Vet. Stafi Nuk Je Vet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: