Pyetjet e Fundit

Takimi

Pershendetje! Kerkoj ndonje mendim si nga vajzat ashtu dhe nga djemt per kete qe me mundon mua.jam njoftuar me nje djale ne fb,fillum me fol,kena fol shum pa u pa,sa qe fillum me dasht njani tjetrin pi fjalve.edhe vendosem me dal mezi u bo puna me dal,ai mori dit te lir pi pune(nuk e di […]

Pesha

Pershendetje ! Un jam Donitta , jam 14 vjeqare , dhe problemi im eshte se jam shum e dobet ne pesh , Cikel menstrual kam . Ha sa mundem , ushtroj sport ; ping pong edhe volejboll . Gjum flej 8-9 or. Po nuk e di pse jam kaq e dobet . Jam e gjat […]

lorela

jam lorela ju lutem do doja qe te me tregonit nje djete se si te shendoshem sepse jam shume e dobet jam 1 e 50 cm e gjate dhe jam 29 kile ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt

PESHa

Pershendetje desha te ju pyes cila eshte menyra me e shpejte per heqjen e dhjamit te barkut qe ti forcoj muskujt se um ka mbet edhe pak dhajm desha ta di se si mun ta heq ket dhjam nga barku ju litem me tregoni edhe dhjamin e vitheve

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: