Pyetjet e Fundit

Sex anal

E kam ber dhe njher kete pyetje po sm keni kthyer pergjigje Se shpejti un me t dashuren do bejm sex anal ..esht hera e saj e par se ka ber ndonjher Cfr duhet t bej un q ajo t ket sa m pak dhimbje? -Duhet t perdor prezervativ apo jo -nqs nk kam lubrifikant […]

mundsi te bej ndonje analize dhe te vertetohet se nuk kam kryer asnjehere mardhenie seksuale

prsh jam 17 vjeqare,kur isha me e vogel mendoj se e kam prishur virgjeritetin pasi qe me ka dalur gjak.tani jam ne lidhje me nje djale,ai deshiron ta dije se a e kam prishur vet virgjeritetin sepse nuk me beson.A ka ndonje mundsi te bej ndonje analize dhe te vertetohet se nuk kam kryer asnjehere […]

Fejesa urgjent

Pershendetje ju lutem me gjith kam Nevojë per juve, un Jam nje jetime 16 Vite Nena me la ka vdek Jam 2o vjeq po Jeta jeme shum e shkatrruar me Plot vutje qe askush nuk e DIN qe Zemren e kam te shkatrruar e pa Shpres e lenduar ne shum nmnyra po flas wetem per […]

aulona

pershendetje jam 25 vjeqare qe dy vite e martuar dua te mbes shtatzan por nuk mundem mjeku me ka dhan qe mitren e ke mir dhe vezore te femijve ke kam perdor edhe acid folik por pa sukses dua te di pse a ndothe qe burri im ka dhembje shpesh ne anen e majte dhe […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: