Pyetjet e Fundit

pse

Cila o arsyja pse spo i qitni disa pytje ju po qitni pytje te ndryshme rreth seksit ku ka mundesi qe nket faqe munet me hi ni femi ne mosh shum te vogel une e pelqej shum ket faqe po keq qe spo i qitni pyttjet se une e kum ba 2 her tnjejten pytje […]

nuk po i perjetoj gjerat ashtu siq e perjetoja dikur

prsh, jam 18vjeqar kam nje problemi cili po me shqetson, nuk po i perjetoj gjerat ashtu siq e perjetoja dikur,nuk me duket aq interesante ,ka raste ku gjate dites varsisht prej situates ndonjeher mvje me i perserit fjalt e tjetrit, ose mvijn menime me bo diqka si pa mend qe kur tanalizoj tham kerkah sjam,ose […]

Shkoi

Masi kejve pju nimoni nashta muni edhe mu Qika Ishalla Zoti ju run nga qdo e keqe Qika si kejt pju tregoj historin ttime . jom kan me ni djal fillim sum ka dasht une prej dites par ekom dasht amo aj ka fundi mdojke shum , amo ka Pas qeff me dal jasht amo […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: