Pyetjet e Fundit

familja e saj app un

pershendetja jam dreni nga prishtina 20 vjeqar dhe un jam ne lidhje me nje vajz qe 3 vite e me shum por familja saj sdeshirojn qe ne te vazhdojmmlidhjen se bashku arsyeja pershkak se ne jemi te aferm-telargt un jam brezi 5 kurse ajo o brezi 4 ne kemi shum mardhenie te mira se bashku […]

si ta mbaj shpinen drejt

pershendetje! jam 19 vjece , kam prb me shtyllen kurizore jam e deformuar ose e grucur,ky gje e kam dallu ka fundi i kalases se 9-te .koha kalonte dhe nk i kushtova shum rendesi. kur shkova ne gjymnaz , zura shoqeri me disa goca po ato kur me dalluan se jam e grucur filluan te […]

adoptimi

Pershendetje, Do te kisha nje kerkes nga mirmajtesit e web faqes qe ta benin nje renditje – selektim psh kur kan pytje per shendetesi , per probleme familjare, probleme seksuale, te adoptuar, te dhunuar te keqtrajtuar, probleme me droga, gjithashtu te behet si lloj forumi ku gjithkush mundet me lehte te percaktohet qfare problemi ka […]

vonesa e ciklit

Pom vonohet cikli qe mujt e fundit shum kan pas mem ardh ne shkurt smu kan lajmru periodat , skom pas 5 mujt e fundit mardhenje se isha ne pushime tek prinderit pa burr sense prind i kam jasht vendit a eshte mir me mbete shtatzene leht gjate kesaj kohe kur po me vonohet cikli […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: