Pyetjet e Fundit

Me ka vdek femia

Përshendetje .pas ni shtatzanie me probleme kam pas ni lindje te parakohshme ne javen 27 femija me ka jetuar vetem 1 jav dhe vdiq.rasti me ka ndodhur para 2 muajsh.jam ne ni faz te veshtir te jetes nuk edi si ta perballoj qe te vazhdoj normal me jeten,nuk kam gjum nuk kam deshir as te […]

shtatzania

cikli me eshte vonuar 2muj barku muka fry pej ner gji e posht uba si rrumullak po kam munim amo me vjell spo vjelli pokam therje te kthiza kapak amo rrall a ka mundesi qe me met shtatzan un mardhenje mrena nuk kam ba veq spermen e kam shti ne vagin dy her un jam […]

Mardheniet seksuale

Pershendetje! Me falni per kohen qe po ju marr! kam kryer mardhenie seksuale te pa mbrojtura por jam treguar shum i kujdesshem, femres te cilen kam kryer mardhenie nuk i kane erdhur menstruacionet kur asaj duhet ti vinin brenda ktyre dy diteve, ne perfundim te mardhenieve un jam derdhur jasht, mund te me jepni nje […]

ciklin sekam ne regull

Mirmengjesi me dat 6 maj pata ciklin po veq 2 dit tash kan mem ardh me 1 qershor 5 dit me heret qka dmth kjo…. Jam e martume qe 5 muj du me ngel shtatzane masi kryej mardhenje me burin tem jom ka ri 20 min e shtrime masi cohem me del ni leng prej […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: