Pyetjet e Fundit

NDIMONUM-PSIKOLOG

Pershendetje nukjevet,kom nevoj per juve , dje ekom perjetu njonin prej deshprimev mat mdhaja n’jet . Para do jave fillun mem lyp per ni vend edhe mpelqejke shum ky djali fillum me fol kapak ne fb amo krejt me pelqimin e familjes tem edhe tina,e lam dje me dal mu pa me ket djalin edhe […]

virgjeriteti

Jam shume keq kam therrje ne vagin a eshte shkaku masturbimi pasi qe un ende jam e virgjer po ndina shum keq mos e kom humb virgjeritetin edhe pse me masturbim nuk kam perdor dicka me fut brenda pse po me ndodh kjo jam shum keq a jam e virgjer a jo me ndimoni sepse […]

URGJENTE. ankthi

URGJENTE.jam 23 vjec por jeta ime po kthehet ne ferr te vertete ,nk e di po nk mund ta arrij dot ta kontrolloj jeten time ankthi po me ha po me gerryen po me shkaterron shpirterisht menderisht nk po me le te jetoj jeten time ,ky ankth po kontrollon cdo ndjenje te time dhe me […]

vetem ne nje lend e kam not qe nuk e deshiroj

Kam nje problem nuk mund te mesoj kam gjitha notat e mira vetem ne nje lend e kam not qe nuk e deshiroj me duket se mesimdhensja me ka marr inat . Deshiroj te meson aq shum ta bind po pritoj shum tja filloj dhe nuk mund te koncentrohem a mund te me keshillini diqka […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: