Pyetjet e Fundit

?????

Pershendetje,kam nje problem te madh anen e majte te mitres e kam me te madhe se ana tjeter .kete e di vetem mami im .Ndonjehere me fryhet ,ndonjehere eshte si ana tjeter.Iu lutem me ktheni nje pergjigje se kam turp te shkoj tek mjeku.

nk e di .ju lutem me ndihmoni dhe lexojeni..flm <3

jam nje vajze dhe dua tju them dicka….profesori im me don mua amo sdi si tja bej….shume here jemi perplas bashke po pa dashje dhe me ka p vetem ne sy..gjithmone kur vjen te banka ime rrin gjate gjithe kohes aty dhe me shikone.ndersa nje dite po kaloja un dhe ai me preku te duara […]

mastrubimi

pershendetje jam nje vajz nga tirana desha tju pyes se un meheret qe kam mastrubuar jam mastrubuar vetem ne klitoris pa futur asgje ne vagin kam ndjer vetem kenaqesi por tani kur po mastruboj ne te njejten menyr po me dhemb shpina edhe fundi barkut a ka mundesi te me tregoni pse ndodh kjo sepse […]

Sekrecione

Pershendetje deshta me dit qka ndodh nese ka pak sekrecione kafe 10-11 dit para cilklit ? A munet me kan shenj e ovulacionit apo diqka tjeter ? Dmth ciklin e fundit e kom pas me 7 Korrik tash e pres me 4-5 Gusht ?

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

June 27, 2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: