Pyetjet e Fundit

19 vjeqare vuaj nga depresioni dhe ankthi

pershendetje jam nje vajz 19 vjeqare vuaj nga depresioni dhe ankthi jam vizituar tek psikiatri, perdor tableta Sinequan 10mg dy her ne dit dhe diazepam para gjumit nga dy tableta 5 miligramshe, kam disa muaj qe i perdori por nuk kam vrejtur ndonje efekt te madh, jam gjith kohen e merzitur, qaj shpesh, probleme me […]

Vibramycin doxycycline

Prsh!! kam nje pyetje a mund te sheroje plotesisht Vibramycin doxycycline* nese perdoret per 10 dite 2 kokrra ne dite, dhe per 10 dite te tjera nga 1 kokerr ne dite, pra 300mg gjithsej per semundjen e sifilizit , klamidian, kandidan dhe gonoren plotesisht??? dhe nqs behen analizat e gjakut mbas mjekimit ka mundesi te […]

menstruacionet

Mirmbrema…desha tju pyes ne lidhje me nje shtatzeni te mundshme apo crregullim menstruacionesh sepse jam shum ne merak…u ben 22 dit sot qe nk mkan ardhur ato dhe kam po te njejtat simptoma me dhimbje barku e fryrje gjoksi mirpo nuk po me vijn menstruacionet…kam bere dhe dy teste kto dy jave dhe mkan dal […]

i fejuari im ishte shummmmmmm nervoz

Mirembrema jam e fejuar gati 1 vjet e 6 muaj, ne fillim ne ishim shum te lumtur por me kohen un e kuptova qe i fejuari im ishte shummmmmmm nervoz fillon te me thot cdo send me gabimin tim me te vogel apo ndoshta edhe nese nuk ka uje te ftoft ne frigorifer ne fund […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: