Pyetjet e Fundit

Ju lutem me ndihmoni te gjith gjendje e rende

Pershendetje. Jam nje vajze me probleme te medha me peshen trupore jam e larte 1.58 dhe peshoj vetem 42 kilogram. Pervec kesaj un skam aspak apetit dhe kur mundohem te ha dicka me dhem lukthi me jep ndjenjen se me esht fryre me ajer lukthi dhe me jep mundim dhe dhimbje dhe gjat gjithe kohes […]

vonesa e red line

pershendetje une jam mimoza kam problem se mu kan vonuar red line 1 muaj ku qendron problemi para 1 muaj mu be mardhje seksuale me burrin po jam ruajtur shum kamdhimbje barku red line mu kan vanuar kush mundet te me kallzoj se ku ndreqon problemi a jam shtatzan a po vetem qrregullim i red […]

rreth depresionit

doktoresh deshta te pys rreth depresionit apo ankthit se jeten ma shkatrroj jam 17 vjeqar simtomat jan keto .. nuk po mund te perqendrohem nuk po mund te koncertoem nuk kam knaqsi per asgje asgje nuk me duket interesant kam mendime vetvrajse jeta nuk me duket asgje shpesh kam harres kam nje ndjenj sikur po […]

mentracionet

mirdita jam nje zonj dhe dua tju pyes ka gjak derdhje kur kam ciklin mujor dhe dhimbje koke dhe barku kam qen te mjeku mi ka bo analizat dhe kjo smundje quhet miome duhet me e hjek mitren ju lutem me tregoni qka esht kjo dhe sa rrezik ka ju faliminderit

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: