Pyetjet e Fundit

qaja nga mengjesi ne dark,te me vinte per te vjell mos haja buke,me kapi ankthi mos merja dot frym aritmi ne zemer

Pershenderje!! Problemi qe une kam ka filluar ketu e para 6muajsh,per shkak te nje stersi qe kisha ne pune kisha mu moren mend jashtmase sa rrash ne shesh po nuk ja vura shume veshin,ditet kalonin sa marja e mendsh po behej cdo dite sa me cuan me urgjenc ne spital ku atu me thane qe […]

Vetmi

Prsh jom 1 djalosh 18 vjeqar deshta me shpre 1 problem vetmi me juve e kom desht 1 vajz qe 1 vjet edhe ajo mu me donte shkonim mir gjithqka ama nje di bera un diqka dhe ajo me as me as nuk me fol as sen e shoh n rrug largohet nga un sfol […]

jam mashkull dua te ndaem nga i dashuri im po si

jam mashkull dua te ndaem nga i dashuri im po si

gjendje depresive, ankth dhe mendime negative

Pershendetje! Une jam nje vajze 16 vjecare. Qe kur isha 12 vjece fillova te kisha mendime negative per veten. Shkaku kryesor eshte nje problem fiziologjik qe kam pasur qe e vogel: nuk kam floket e mi te vertete dhe per kete arsye mbaj paruke. Ne shkolle te gjithe e dinin kete, jo vetem nxenesit ne […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: