Pyetjet e Fundit

Ndihme

Ndihme ju lutem … ju lutem … kam 3-4 dit qe kam kryer mardhenie me prezervativ.. dhe diten e dyte fillova te kisha dhimbje ne fundin e barkut .. dhimbje stomaku .. me perzihet sa ha nje ushqim … e kam psikologjike apo esht dicka qe duhet t shqetsohem .se vtm 3-4 dit ka kaluar […]

nuk kam kryer mardhenie seksuale

jam 17 vjec nuk kam kryer mardhenie seksuale por me del shum fare leng ibardh nga vagina dhe ndonjehere edhe gazera dua te di saktesisht se ku ndodhet himeni a ndodh mos te jem e virgjer vetem per keto arsye??????????dhe a mund te shihet te te virgjerat fare leht vagina

penis

mrm deshta te ju pyes kush mund te me ndihmoj diqka. pse penisit tim i vie era e keqe. sikur nje ere peshku . edhe kur nuk masturboj i vie ajo ere ,mund te me ndimoj ndokush ne pergjigje apo tme tregoj si te e largoj at ere ?? ju lutem me ndihmoni sepse e […]

ndihm

Prsh jam nje vajz 21 vjeqare dhe jam e fejuar , kam pasur marredhenie me te fejuarin dhe tani kam frik se kam ngelur shtatzane sepse me jane vonuar periodat si dhe kam dhimbje jo te renda kohe pas kohe ne fund te barkut,si dhe qfar te perdor qe te abortoj nese testi del pozitiv […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: