Pyetjet e Fundit

Konfuzion

Pershendetje, Jam Nita 21 vjec. Jam ne lidhje qe mese dy vjet me nje djale. Ne fillim une s’doja te isha ne lidhje me te sepse nuk me dukej i mencur mjaftueshem, nuk me dukej se kishte njohuri mbi jeten apo boten dhe sikur nuk ndihesha se mund te bisedoja me te per gjithcka.. nuk […]

si te veproj

jam e martuar me musliman prej 8 muajsh burrin e kam me origjin palistineze por le e rit ne belgjik tani qe jam shtazane un kam shqesime qe nuk po e kuptoj se nga me sajohen ;kam xhelozi te pa pame me duket se kur ai shikon qofte dhe nje foto grafi te nje femre […]

Me ndihmoni ju lutem

Me falni de te deshiroja qe te me ndihmoni. Kam nje problem qe ma nxin jeten. Kur flas me ndonje person qe ka ndonje problem, kur e keshilloj diqka, me pas mendoj shum. Them me veten po nqofse nuk esht mir se qfar i thash, po nqofse do te ndodh diqka e madhe kur ajo […]

E VERTETA?!!

Un jam toni.. Kam lindur me 12.05.1990..Jom i birsuar.. Familja me ka birsuar ne qendren per mirqenje sociale 2 jav pasi kam lindur,dhe meniher nena me ka brektis po at dit kur kam lindur une..kete gje e kam kuptuar ne moshen 17 vjeq kur babi adaptues ka vdekur dhe per te verteten time ka lene […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: