Pyetjet e Fundit

Mestoracionet me ngjyr kafe

Pershendetje jam nje vajze e re 17vjeqe kete muaj me kane ardhur mestoracionet me ngjyr kafe dhesi shkojn ditet behen si te zeze eshte shum e frikshme nuk edi cfare te bej a eshte normale kjo apo eshte ndonje swmundje? ju lutem ktheemani pergjigjen sa me shpejt qe te jet e mundur se behem merak […]

psoasis vulgaris urgjent ju luttem.

Pershendetje.23vjeqar jom ka malisheva.Doktori m kallxoi qe kom ne kok psoasis vulgaris amo ky dermatolog nk um doket qaq i mire.me jep shum gjona por pa effekt t lutna qfar te boj si ta hek psoasis vulgaris.me bie lekura e kokes me asht bo ni vater pa floke e vogel.a shkakton alopecia aretea psoasis vulgaris? […]

Cfare aktivitetesh fizike duhet te bej qe te zgjatem

Pershendetje doktor!Jam nje djal 16vjec ,jam 160cm.Cfare aktivitetesh fizike duhet te bej qe te zgjatem 180-185cm?Ju lutem me ktheni pergjigje menjehere.SHUME shume faleminderit.

Agemt Dm

Pershendetje, veq deshta me pyt stafin e webfaqe/s nukjevet se po e shoh nje person qe po kthen pergjigjje neper disa pytje te personave me shqetsime te ndryshme: ai eshte Agent DM, a eshte ky ndonje ekspert i webfaqe/s apo person i thjeshte sikur ne n’kete rast si une qe po bej nje pyetje ose […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: