Pyetjet e Fundit

mirdita jam 26 vjeqare kam dhimbje te bruhit

mirdita jam 26 vjeqare kam dhimbje te bruhit po ajna ne an te majt mjeku me tha esht fillostar iun kam dhimbje aesht ma mir mu aperu spo muj mi duru dhimt nese ka munsi mem tregi

motra ime per nje mesim i nevojitet nje ore te mesoje

motra ime per nje mesim i nevojitet nje ore te mesoje si mund qe ajo te mesoj me shpejt nganjehere po e humb vullnetin per me msu pasi qe spo mundet a mund te na jepni ndonje keshill ju lutem do tu jem shume faleminderuese tungg

Pika te kuqe tek organi

Pershendetje. Ka 1 muaj qe me shfaqen pika te kuqe te koka e organit. Nuk jane tedhimbshme dhe ikin per disa dite, por jam i shqetesuar. Nuk jam konsultuar ende me nje specialist dhe do te doja te dija nqs eshte dicka serioze dhe a kam nevoje per nje vizite. Gjithashtu do te doja nje […]

Depresion apo qfar

Jom 20 vjeqe . Po vuj shumm shummm sdi as vet ja mvjen kjo ndjenj pa priit , hyj ni bot tjeter gjithqka mdoket onderr mdoket vetja qe jom plakk skom me jetu shum gjat me vjen per te vjell sdi sdiii qysh mu shpreehh amo shum keq jom . Ndoshta e kom edhe qe […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: