Pyetjet e Fundit

Shtatzania

Pershendetje, jam shtatzan ne javen e 6 dhe me ka ndodhur kur mar per me dal jasht po nis mem dhemt e me ther fundi barkut shum. Spo mundi me leviz hic pasi po mdodh kshu pastaj mkalon. Per cfar arsyje mund te ndodh kjo. Ju falemenderit.

Pyetje per te gjithe

Pershendetje, ju kisha lut kush ka pas kesi problemi te me pergjigjet ndoshta sado pak me ndihmon. Prej e vogel nuk ha ushqim shume nuk kam apetit, p.sh ulesha me ngrene buke dy goje edhe u qojsha mu mbushke barku as nuk mu hankshin ushqimet edhe hanksha teper pak edhe masi hanksha vike koha per […]

Jeta ne Ankth

Pershendetje te Dashur Psikolog/e, dhe lexues. te filloj te ndaj breng me ju, se di se si tia filloj por pikerisht filloj per jeten time qe shum me eshte ndryshuar brenda 4 muajve tersisht ndryshe…Prej kater muajve kam vuajt qrregullim ankthi qe se kisha pritur kurr ate gjendje kam vuajtur per qdo dhimbje fizike ashtu […]

jam shum e merzitur dua ndihme..

Pershendetje jam 20 vjeqare dhe ca muaj bej 21 nuk kam pasur asnjeher lidhje me askend ..problemi im eshte ky , para nje viti humba shoqerin time dmth u prisha nga ajo shoqeri shkaku i genjeshtrave e shum arsyeve tjera dhe ne ate kriz qe isha shpirterore mu paraqit nje djal 5 vite me i […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: