Pyetjet e Fundit

Stresi i perditshem

Pershendetje. Jam shume e stresuar dhe kam nevoje per ndihme. Kohet e fundit ndihem e stresuar dhe deshiroj te bisedoj me ndonje psikolog. Ka pak kohe qe kam filluar te bie goxha ne peshe dhe sa vjen dhe dobesohem. Jam shum e dobet dhe kjo gje me ben shum keq, aq keq sa te mos […]

ka nje kohe qe nuk e terheq si femer

Pershendetje kam nje pyetje ju lutem me ndihmoni… jam e martuar qe nje vig e gjys me burrin tani jam shtatzene pres femijun e pare por ai ka nje kohe qe nuk e terheq si femer duket se me do por mardhenie seksuale nuk i kujtohet me ba kalon nje jave e me shume e […]

perse kam hubur virgjinen me partnerin tim qe 5 muj dhe gjat mardhenjev kam dhibje

peshendejte deshta te ju pys perse kam hubur virgjinen me partnerin tim qe 5 muj dhe gjat mardhenjev kam dhibje ju lutem me pergjigj

pesha

Pershendetje, kam nevoje per ndihme , kam probleme me peshen ,jom e gjate 1,70 cm dhe peshoj vetem 52 kg kam perdorur vitamina te ndryshme mirpo asgje ska funksionu, asnjeher skam pas probleme me shendetin prandaj nuk edi se ku osht problemi , ndihem shume e stresuar me eshte bere kompleks . ju lutem me […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: