Pyetjet e Fundit

Ju lutem nje pergjigje

Mirdita stafi nukjevet jamm 15 vj jam perpiqur shume here ti tregoj nje djalit qe me pelqen por nuk e di cfare mendimi ka per muaa aii 😐 jam munduar te komunikoj disa here nepermjet rjeteve sociale snapchat,instagram por e kote vazhdon qe te me japi ‘BLLOKUN’…Ne regull aii ndoshta ka nje lidhje tjeter por […]

jam shume e shkurter

pershendetje jam nje vajze jam 25 vjece dhe jam shume e shkurter 1.55 a ka ndonje zgjidhje per kete ju lutem? ju flm.

spo di e e kom hup

Jam 18 vjeqare kam kryer mardhenie me nje djal mbrapa po mka dal gjak spo di e e kom hup veq jom kon nditene fundit te mestracioneve ju lutem pergjigjmuni

e mbyllur ne vete

a ka nevoj secili njeri pe psikolog

Lajmet

Përshëndetje

May 3, 2016

Të dashur miq, kemi kënaqësinë të ju informojmë se Partnerëve të Nuk Je Vet ju bashkangjitet edhe kompania e suksesshme IPKO. Falenderojmë IPKO-në për gatishmërinë për të na ndihmuar dhe juve për besimin në faqën tonë Nuk Je Vet. Stafi Nuk Je Vet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: