Pyetjet e Fundit

une nuk kam ndier asnjehere dicka te tille

pershendetje, jam Ana 21 vjece. shqetesimi im jane marredheniet seksuale me partnerin. kam pothuajse 1 vit qe nuk arrij dot te kryej marredhenie me partnerin dhe nuk e kuptoj pse. une e dua shume, eshte njeri i mbrekullueshem ne cdo aspekt, ama kur vjen momenti qe me kerkon marredhenie sikur me vret. nuk ndiej asnje […]

Dhimbje vaginale

Pershendetje Pyetja ime eshte me shume per urolog apo edhe gjinekolog. Jam vajz e re, ende e virgjer dhe ndonjeher ndjej ca dhimbje ne vagine po thuajse therrje dhe urinim te shpesht. Kam bere urinokulturen me ka dalur se kam pak infeksion urinar, kam perdor disa barna por qe nuk i mbaj mend emrat e […]

Nje koll i keq

Ju lutem me ndihmoni, vllaun tim eshte duke e marr nje koll qe 2 jav por tani qe 1 jav momentin qe fillon mu kull panderprere mbetet pa fryme krejtsisht i hapen edhe syte nuk mund ta nxjerr frymen ka bere analiza fotografim te mushkrive qe 2 jav neper mjek dhe krejt i thone qe […]

tradhtia

jam ne lidhje 2 vjeqare me te dashurin tim tani e din edhe familja ime e kam kuptu qe aj o tu fol me nja te gjermanis dhe tani u largu prej meje krejt kshtu me ndjenja e krejt amo dor prej meje nuk po hek mka than qe mlen ti un kurr rahat stla […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: