Pyetjet e Fundit

jam nje vajze 21 vjece

Pershendetje jam nje vajze 21 vjece kam dy muaj qe po perpiqem te mbetem shtatzane dhe nuk po mund. Une punoj ne kuzhine ne restorant a mendoni se kimikatet qe perdor ketu si klori dhe kimikatet te tjera per pastrim zgarash ndikojne flm

ju vjen turp me i pa kush

Pershendetje nje moter e imja i ka 5 vajza por ju ka mbush koka me morra ju lutem ju lutem me tregoni nje menyr si ti largon se vajzat jan te rrituna dhe ju vjen turp me i pa kush

shtatzania

Masi kreva marrdhenje me te fejuarin tim , ai ma derdhi brenda . Un jom qu e kum ik en banjo dhe kam urinu , a ka munci te jem shtatzn, a ndihmom urini pastrimin e spersmes umh nihmoni bre f 18

burri ndiiihm

Po me plas zemna , burri jem ka bo nji gabim kkur esht kan i ri , e ka ba me qiken e axhes dhe ma ka tregu mu kit sen , aj nuk esht do far tipash amo qika axhes esht e rrugve , mirpo ky thot qe e ka dasht dhe e ka […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: