Pyetjet e Fundit

a jam shtatzane

Pershendetje desha tju pyes cikli mu ka vanu 11 dit bera test me dul pozitiv at dit menjeher shkova te nje gjinekolog dhe me kontrolloi ne echo me tha se nuk po shoh asgje pasi jam kthyer ne shtepi prap bera test dhe me doli pozitiv ju lutem dregoni a mundet me qen shtatzani e […]

hund pak me e madhe:(

Pershendetje jam.nje vajz 15 vjeqare kam lindur me.nje hund.me te madhe jo qe ka madhesi te tepruar po. Mjafton qe shoqeria te me tall, me pengon.fakti kur ata e permendin, skuqem dhe filloj te qaj eshte.nje penges e madhe per mua do doja nje keshill te tejkaloj ket situate, rrespekte

Marramendja

Pershendetje,jam nje grua 21 vjet kam dy femij,pytja ime eshte se ne javet e fundit shum po kam marramendje shum po me sillen ment ndonjher me vie edhe tug,ose mundim ne lukth,jam nje tip qe jam teper e stresum kam firk mos eshte diqka shej e epilepsie sepse vllau ime para 3 vjet ka kalur […]

dashuri

PERSHENDETJE… DESHTA TE JU BEJ NJE PYETJE QOFTSE MUNDENI TE ME NDIHMONI …. QOFTSEE NJE DJAL TKA DASHT NI KOH SHUMM GJAT PO ME NUK FLASUMM … EDHEE I KERKOJ QE TJEM SHOK ..PO AI NUK PRANON TJEMI SHOK AS TKEMI KONTAKTE KURFAR MNYRE … PSEE NUK PRANON AI TJEMI SHOK EDHE PSE UM KA […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: