Pyetjet e Fundit

Jam ne prag te studimeve edhe po kam deshire me studju psikologjine

Pershendetje. Jam ne prag te studimeve edhe po kam deshire me studju psikologjine ama me sa e kam pa une edhe qysh po mthon te tjeret se ktu tek ne ne Kosove me psikologji nuk po ka pune. Kshtu desha ti pyes psikologet e kesaj faqeje se sa ka aplikim psikologjia tek ne? A ia […]

Proteinat

Pershendetje desha ta di si perdoren proteinat kam rene nga pesha shum po desha pak te shtoj pesh po ne menyre muskulore proteinat dhe ushqimet me proteina a perdoren mbas ushtrimeve apo para ushtrimeve ju lutem me tregoni

Psikiatri

Prsh,jetoj ne Zvicer qe 17 vite,kam probleme me frymemarrje,deri me tash te gjitha analizat me kan dal mir ,nga keto pengesa me kaplon edhe nje frik aq e madhe sikur po vdes, perdori Fluctine 20 mlg dhe temesta 1.0 g per raste urgjente ,ju lutem cilat jan arsyet e pengesave ne frymemarrje te njeriut, Me […]

Shtatzania

Pershendetje Dr kam nje pytje me kan ardhe menstruacionet dhe me shkoj vetem ngjyr kafe desha ta di a mos mund te jem shtatezan,jam duke perdorur Femibion 45 dite a ka mundesi te me pergjigjeni jam shume kureshtare

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: