Pyetjet e Fundit

Pilula kontraceptive

Pershendetje deshta te bej nje pyetje une dhe i dashuri im kemi marredhenie qe 1 vit dhe un perdor pilula kontraceptive, desha te me tregoni se a ka ndonje efekt anesor nese i perdor 2 ose 3 vite deri ne 4 vite pa nderprere. Falemnderit

shfrytezim nga djemte

JAM PERSRI UNE. JU LUTEM ME THONI SI TE DALLOJ QE NJE CUN NUK E KA PER SERIOZISHT. ME NDIHMONI JAM SHUM E SEMUR JU LUTEM PER GJEN ME TE SHTRENJTE QE ESHTE FAMILJA PER MUA. JAM NE NJE SHUM TE RENDUAR SHENDETESORE. ME NDIHMONI URGJENT.

kam nje problem me ankth

pershendetje une kam ne problem me ankth dhe stres qe 5 vite te gjitha analizat ikam ba po me thojn mir dhe kam problem me shtrengim gjoksi dhe lodhje frymarje me veshtersi,dhe vullnet spo kam,kam qen te mjeku me ka thanqe stres ki dhe ankth po mendoj gjith gjera te kqija po mendoj se po […]

fishkellim

Mir dita desha tju pys para disa ditve isha duke pir nje lëng te ftofur duke pir me esht shfaqur ni fishkellim apo tingllim ne veshin e djatht at fishkellim e degjoj kur jam ne qetsi a keni mundsi te me tregoni si te veproj flm

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: