Pyetjet e Fundit

tema:pronlemi me pesh

Pershendetje te gjithve. Un kam problem me mos shtimin e peshes jam 21 vjeqare gjatsia 1.68 pesha 50kg, qe 2 vjet e gjys nasni mnyr nuk mundem me shtu pesh me heret i kisha 57kg rash ne 50 dhe asniher me nuk mundem me shtu.gjumin e boj normal 8 or, tri her ne dit gjdo […]

Rrudhat

Prsh une jom Arditi edhe sa i kam mbushur 17vjet por problemi esht qe ne ball kam rrudha qe me shfaqen hey si shum a ka noj far kremi per rrudha amo ktu ne kosov noj far terapie per rrudha apo diqka kshtu e ngjashme pres pergjigjje nga ju.Paraprakisht Faleminderit per pergjigjjen dhe per ket […]

wqeqwe

A mundesh me marre SST nese e ki vetem nje partner ?

ni shoqe e imja ka ba kontroll te mjeku se i dhimke fyti

Mirdita para tri jave ni shoqe e imja ka ba kontroll te mjeku se i dhimke fyti dhe ja pershkrujti kater nekcia masi i murr nekciat kishte dhimbje ne kemb i dhimke krejt ashti pastaj ka marr edhe kater nekcia te tjera si kan ndiku asgje i ka pershkru mjeku edhe pes nekcia te tjera […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: