Pyetjet e Fundit

seksi

Pershendetje un quhem Anjeza jam.17 vjece problemi im eshte s un kam kryer mardhenie seksuale ne moshen 17vjecare perher t par me mashullin tim mirpo vazhdimisht mendoj shum gjera ndoshta ndonjher edhe pendohm edhe pse ene.jam n lidhje me të. Me kshillo rreth ksaj.qeshtje tlutem.

me komuniku me psikolog

A mundem me komuniku me psikolog

psikolog ne tirane

pershendetje ju lutem me ndihmoni esht urgjente ju lutem ,jam nje djal 23 vjec dhe problemi esht se nk po jetoj jeten ashu sic duhet ne cdo dite me kap ankthi panik frika nk di me cfar te them ajo qe di eshte se ndihem sikur po vdes jam shm i merzitur. Ne fakt kam […]

situat mjaft e nderlikuar

Pershendetje se pari ju pergezoj per faqen tuaj jeni shum optimista, brenga ime esht shum e madhe prandaj kerkoj ndimen tuaj dhe keshillet tuaja, jam si qdo njeri kam obligime dhe detyrime te mjaftueshme, do dal ne tem para dy viteve njoha nje djal permes nje shoqe isha mjaft e vetmuar ishte sikur nje engjull […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: