Pyetjet e Fundit

sme pihet uji as pak qka mund te keshillohuni

Pershendetje jam ni vjaz edhe shum kan deshir me pi te thjesht amo si ta pi mini ren um dhem kryt psh kur jam n gjum me teret fyti pi veq langje ose naj kokakoll edhe thojn qe mos me pi uj oshy shum keq qka me keshillonu ju di te pi spaku ni got […]

Mendime Negative

pershendetje kam mendime shum te keqija qe 4 muaj smundem ta heq ket mendim qe ma shkatrroi jeten kam mendime se ku jam si jam ber e kshtu me esht trubulluar i gjith truri , a esht lloj depresioni ky a qfar problemi esht me vijn vet mendimet une nuk po du me pas at […]

vajza dhe djem me kshilloni

Pershendetje dua te ndaj brengat me ju me shpres qe do te me ndihmoni jam nje vajz 21 vjeqare ne lidhje me nje djal qe 1 vit Mirpo ne kontakt qe 5 vite se niher kam dasht me e njoft dhe mi dit qellimet qe I ka per mua para nje muaji qdo gje ka […]

Stresi i perditshem

Pershendetje. Jam shume e stresuar dhe kam nevoje per ndihme. Kohet e fundit ndihem e stresuar dhe deshiroj te bisedoj me ndonje psikolog. Ka pak kohe qe kam filluar te bie goxha ne peshe dhe sa vjen dhe dobesohem. Jam shum e dobet dhe kjo gje me ben shum keq, aq keq sa te mos […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: