Pyetjet e Fundit

nuk ngopem dot me frym

pershendetje jam nje djal i ri nga ferizaji qe 1 jav kam veshtirsi ne frym marrje nuk ngopem dot me frym jom kan te mjeku um ka than se je nrregull por e ke prej stresit mu nuk po ma merr menja qe osht prej stresit i lexova edhe do komente tjera edhe ata qet […]

aids

pershendetje,,,jam nje vajz 20 vjec doja te dija nese te ngjitet sida nepermjet puthjes ne buz.Para 6 muajsh kam puthur nje djal,,,mbrem me kan dal ca pucrra ne trup jan shum pak psh per momentin kam dy tre pucrra ne pjesen.e kofshes kam disa ne pjesn e belit jan pucrra te vogla te kuqe kam […]

Ndihem i stresuar

Pershendetje!! Kam nje problem teper seroiz… jam 19vjec dhe jam akoma i virgjer..kam qelluar me femra ne shtrat 3 4 her por nuk kryej dot mardhenie seksuale sepse penisi im as nuk reagon fare. ..edhe ne rast q mund te ngrihet pak qendron shum i but…ju lutem me ktheni pergjigje sepse deri tani kam humbur […]

Pytje

Jam 18 vjec dhe kokrrat e thithkave me kan dal qe ne moshen 16 dhe akoma nuk me kan ikur si mund tja bej qe ti heq me stresojne shum dhe dua ti heq nje her e pergjithmon cila esht menyra me e efektshme per ti larguar pergjithmon

Lajmet

Përshendetje miq të Nuk Je Vet

July 8, 2016

Ju ftojmë të shikoni më poshtë një video e cila ju shpjegon se si mund të bëni një pyetje në portalin www.nukjevet.net.Eshtë e rëndesishme që pyetja juaj të përmbajë një titull, një tekst ku të përshkruani shqetësimin tuaj, si dhe një pseudonim, se bashku me te dhenat tuaja si gjinia dhe mosha. Ju rekomandojmë që […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: