Pyetjet e Fundit

Kam pasur mardheni

Kam pasur mardheni dje dhe i dashuri asht derdhur jasht jam 16vjeq qfar duhet te bej aj eshte derdhur po se pari pasi nxorri organin penisi mshoj pak dhe u derdh jasht a mundet te ket depertuar ndojne sperme dhe sa jan rreziqet per tngelush shtatzene

S.

Pershendetje, un jam me nje djal qe 4 muaj dhe ne fillim qdo gje ka qen ne rregull mirpo tash ai u ftof krejt prej meje , para disa ditve ka lypur koh prej meje per mi sqaru ndenjat e tij mirpo dje Kur bisedova me te ai me tha qe me rehat eshte pa […]

Urgjent Divorci

Jam 22 vjeqare e martune jetoj me burrin ngjermani vizen e kam te vazhdume per ni vit. Me burrin nuk po kalojm kurqysh gjith po kem probleme per gjithqka sdi qka u bo dyt dojm mu nda. A munet mem tregu dikush qe din qysh shkon procedura sa koh shkon dej tshkurorzohna prej ti a […]

ndegjojm se ka gjasa te qahet kondomi

Perse ndegjojm se ka gjasa te qahet kondomi ..sa esht e vertet dhe pse vje deri ne at pik

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: