Pyetjet e Fundit

pytje per psikologet e faqes

Deshta me.ju pyt a jam tu i marr ilaqet e duhur kam qen te psikologu mi ka qit me i perdor xanaxin citolopramin dhe.magneziumin 375 ndersa une nuk po sho permisim ende qe 2 jav i perdori ndersa gjendja ime.eshte kjo qe mduket vetja i humbur i shkeputur nga realiteti disi nuk po muj me.mendu […]

mastrubimi

prsh doktor … doja tju pyesja a eshte i demshem mastrubimi humbet virgjeria duke perkedhelur klitorisin me lubrifikues pa futur gishta apo dicka tjeter ne vagine ,mund te demtohet hymeni .kam lexuar qe thoni hymeni mund te demtohet duke hipur ne peme,ne biciklete , ne kale po me masrtrubim mundet te demtohet !!nje pergjigje juaja […]

gjinekologu

rshendetje deshta tju pyes diqka jam e martuar qe 1vit qdo her kom provu me hum virgjerin por kom pas shum frik dhe dhimbje por nje dit provova prap dhe me doli shum gjak por penisi nuk u fut i teri ne vagin dhe nuk mund tkryeja mardhenja forma e himenit esht e njejt kom […]

nuk mund te bej sex me burrin tim

mfalni,dasha me ju pyt diqka,pse nuk mund te bej sex me burrin tim,kam 5 muaj e martuar,kam frik shumm,ju lutem tregomeni qka te bej?

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: