Pyetjet e Fundit

pyjetjet per stafin

jam lorela jam 13 vjece dhe nuk me kane ardhur akoma mestruacjonet por kam shume leng te bardhe mos ndoshta ky lengu i bardhe eshte para se te vine ato kam nje vit me lenge te bardhe.me ktheni pergjigje sa me shpejt

duart e nxehta

pershendetje! I/e nderuar deshta te pyes rreth duarve tek femija 12 vjec, ka rreth dy jave qe vuan nga duart, ka qene duke lozur kur ka ndjere nje nxhehtesi ne duar dhe I jane skuqur per 1-2min pastaj ngjyra eshte kthyer normale po dhimbja I ka vazhdur, dhimbje therese, kruarje dhe i ndjen te nxehta […]

tema mu ka fshi truri

persjendetje jam 19 vjeqar nuk di qfar kam qitasht mem vet sdi qa kum ba dje te lutem me trego dhe pytja e dyt osht mua me duket se ma kan ikur ndjenjat krejt me duket e pa kumtim kjo jet skuptoj sen sun mendoj asgj nuk e ndjej muziken nuk mund te qaj nuk […]

FRIKA

KOM PROBLEM ME MBI PESH HA 3 VAKTE DHE NUK NGOPEM PI SHUM UJ LODHEM SHUM SHPEJT PER PAK KO ME BO DIQKA NDI LODHJE NUK DI SE QFAR KOM JOM NE HALL KOM FRIK SE MOS ME ESHTE SHFAQE DIABETI OSE DIQKA TJETER JU LUTEM ME NDIHMONI. JOM 22 VJET PESHOJ 63 Kg

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: