Pyetjet e Fundit

lorela

jam lorela ju lutem do doja qe te me tregonit nje djete se si te shendoshem sepse jam shume e dobet jam 1 e 50 cm e gjate dhe jam 29 kile ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt

PESHa

Pershendetje desha te ju pyes cila eshte menyra me e shpejte per heqjen e dhjamit te barkut qe ti forcoj muskujt se um ka mbet edhe pak dhajm desha ta di se si mun ta heq ket dhjam nga barku ju litem me tregoni edhe dhjamin e vitheve

SKUQJA E Fytyres nga sikleti

Pershendetje une jam 18 vjec dhe dua tiu tregoj per problemin q un kam qe eshte SKUQJA ne situata t sikletshme Kjo ka filluar rreth 3-4 vjet me par dhe eshte intensifikuar duke ber q t skuqem dhe ne situata pak fare te sikletshme Rastet kur une skuqem jan kryesisht kur ndodhem n qender t […]

Deshire e dobet seksuale

Pershendetje, Jam 29 vjet e martuar nga 5 vjet kam vajz.problemi im qendron qe skam aspak deshir per seks aspak fare kurse burri im ka dhe ketu ndodh qe ai me zemrohet dhe un nuk i ve faj por skam vetes cka i baj.dua te bej vizite tek mjeku por do isha shum e lumtur […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: