Pyetjet e Fundit

tradhetia

persh kam nje hall te madh ka nje shoqe te ngusht po kam kuptuar ca gjera qe midis saj dhe te fejuarit tim ka dicka jo normale mendoj se ma punojne ju lute me ktheni prgj se dhe ne ender e shikoj theksoj qe te fejuarin e kapa pak kohe me pare me nje femer […]

Me keshilloni

Pershendetje te gjithve Une jam 19 vjeqe dhe flas me nje djal qe 6-7 muaj dhe tani dhe 2-3 dit do e kam takimin e par me te Por po ate dit do vie me mu BABI DHE ME ate nena dhe xhaxhai un kam shum frike se nuk do ju pelqej sepse jam shume […]

Muskujt PC…..(PC muscles)

Kam lexuar n internet per muskujt PC ose PC muscles n anglisht Keto jan ato muskujt q ndodhen afer anusit dhe nqs i tkurrim ndalojm rrjedhjen e urines? Dhe a sherbejn kto muskujt per t pasur ereksione q zgjasin m shum ? Kshu kam lexuar

Kontraceptivet

Pershendetje jam ne hall te madh kam perdor kontraceptiv qe jan per perdorim te perditshem kokrra i pisha perdit tash ni dit kam harru me pi burri u derdh mrena a ka mundsi mos po jes shtatzane mas asaj dite qe u derdh kam fillu mi perdor si qdo dit tjeter flm krejtve qe jepni […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: