Pyetjet e Fundit

Virgjiniteti

Nuk kam pasur marrdhenje seksulae kam qen n pushime kam pas cikel kam vendos nje pampon a ka mundesi te kem humbur virgjinitetin sepse kam shikura shum per vaginat dhe kam par qe himeni mund te shkatrrohet po nuk e di se a ndikon ky n virgjjnitet

Parotit dhe lukth

Pershendetje. Kam pas fryerje te fytit dhe jam diagnostifikuar me Parotit.Pas nje jave fyti eshte me mire,por ditet e fundit kam pas dhimbje te medha te kokes,temperatur te madhe dhe vjell gati cdo gje.Nga te vjellat e shumta kam dhimbje te medha te lukthit.Ndonje keshill? Faleminderit.

seksi

para 2 ditesh dola me te dashurin tim, ai me tha qe ta provonte te ma fuste nje here edhe pranova pa prezeervativ …ka mundesi te kem ngelur shtatzen??? nuk pata shum gjakrrjedhje thjesht nje pike

Gjendrra tiroide dhe Shtatzania

Pershendetje..Une qe 1 vit jam diagnostifikuar me Hipotireodizem(Hashimoto).Perdori terapi dhe kontrollat i bej me rregull.TsH dhe T4 shumicen e rasteve e kam pas ne nivel dhe tash e kam ne nivel.Deshta te dij a me pengon ne Shtatzeni ky problem pra ne mos mbetjen shtatzene

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: