Pyetjet e Fundit

Shtatzania

Pershendetje doktor  jam i fejuar dhe me te fejuaren time tentovs ne mardhneje dhe nuk e kryeva pasi kishte dhimbje kshu qe vetem koken e penisit e veja duke e vere vetem koken jo krejt penisin me nje fjal akoma esh e virgjer mirpo sot kam nje dyshim se mosa ndoshta nje grimc spreme e […]

jam vetem 17 vjece

pershendetje un me te dashurin tim kam ber seks anal dhe jam vetem 17 vjece njeher vetem djegsim pata mandej kur erdha shpi e bana nevijen e madhe verejta gjak por nevagin sme ka prekur iqq mu ka fiksu gjaki nkrije ju lutem ma shpjegoni

cikli menstrual 13 dit

Pse me eshte vonuar cikli menstrual 13 dit me tregooni ju lutemm

Dashuria

pershendetje jam 19 vjeqare jam e lidhur me te dashurin qe dy vite mirpo para se te lidheshim aj kishte kryer mardhenie me qiken e halles ka qen shum i ri dhe ka perdorur drog dhe alkool ka gabuar esht penduar shum madje esht kthyer nga feja dhe falet mua sme ka treguat nga frika […]

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: