Pyetjet e Fundit

Ankth

Pershendetje, Jam nje vajze 23 vjece ka gati 3 vite qe vuaj nga ankthi apo ashtu mendoj se nuk e di cfare duhet te jete. Kam shtrengime ne kraharor rrahje te shpejta te zemres sidomos kur dal diku jashte kam si marramendje djersitje duarsh me zor qendroj ne kembe gati sa sme leshojne kembet, me […]

me ndodh te kem ankth.

Pershendetje! Kam nje problem qe me ka shqetesuar gjithemone, por kohet e fundit me esh theksuar prape..shpesh me ndodh te kem ankth..kudo ku jam..kam fobi..me duket sikur duhet te rri vigjilente per cdo gje perndryshe do me tallin..theksoj ketu se jam nje femer me vullnet te forte qe ja dal jetes pa u trembur.Kam dhe […]

Lija e dhenve gjate shtatezanise

Pershendetje! Jam shume ne merak sepse jam shtatezen 6 javeshe dhe nderkohe kalova line e dhenve ne menyre te lehte. Dhe doktori me tha qe duhet te vish pas 10 diteve per te bere nje test. Por ju si mund tme ndihmoni me informacion se cfare rreziku i kanoset embrionit nga lija. Ju faleminderit. Dhe […]

Humbja e vetedijes

Pershendetje doktor kam pasur nene shume te semure. Ka vite qe vuan nga marramendja mirepo ket vit vuan edhe nga depresioni ka qene edhe ne spitalin e Neurologjise kohve te fundit po i merret goja qe nga janari i ketij viti ne fillin zgjatke nga 1 min e kohve te fundit ka 15min nuk mun […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: