Pyetjet e Fundit

menstruacionet

Pershendetje menstruacionet qe nja 5 muj gjith ppom vonohen ose nje muaj ose ka nijav her dy jav jam kan te nje gjinekologe shum e mir e maka ba nje ultraza e mtha qe po tu tubojkan menstruacionet e mi qiti do hapa mi rregullu jon kan 5 dit mi pi 10 qaso hapa ikam […]

hekja e mitres

ju lute me ktheni pergjigje jam operuar ka nimuaj e gjysem kam hek mitren me vezoret dje isha te mjeku per vizit dhe mka than ana e djatht esht e hapur trdgoni qka esht jam shum e merzitur

Kam pasur mardheni

Kam pasur mardheni dje dhe i dashuri asht derdhur jasht jam 16vjeq qfar duhet te bej aj eshte derdhur po se pari pasi nxorri organin penisi mshoj pak dhe u derdh jasht a mundet te ket depertuar ndojne sperme dhe sa jan rreziqet per tngelush shtatzene

S.

Pershendetje, un jam me nje djal qe 4 muaj dhe ne fillim qdo gje ka qen ne rregull mirpo tash ai u ftof krejt prej meje , para disa ditve ka lypur koh prej meje per mi sqaru ndenjat e tij mirpo dje Kur bisedova me te ai me tha qe me rehat eshte pa […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: