Pyetjet e Fundit

per her te par kom bo seks qetash me ni djal po osht ne pytje qe un skom pas gjak

pershendeje deshta me ju pyt jom ni 24 vjeqare dhe ne jeten tem per her te par kom bo seks qetash me ni djal po osht ne pytje qe un skom pas gjak deri qetash asniner deshta medit qka osht problemi kurr maheret me kerkond skom pas mardhanje me kerkond deri tani e ekom ni […]

Zemra

Pershendetje psikologe ! Jam shum e stresuar nuk po kuptoj se pse me vjen kjo gje, shpesh her ne dark me kam 1 makth qe as vet nuk e kuptoj, kam te dridhura trupi kryesisht te kembet, rrahje te shpesht zemre,dhimbje stomaku qe me vjen dhe x te vjell,, nuk po e kuptoj fare veten.. […]

Keto 3 muajt e fundit kam kaluar stres shum te madh

Pershendetje . Keto 3 muajt e fundit kam kaluar stres shum te madh. Kam fituar shkollen e lart per dicka qe nuk me pelqen dhe jam demoralizuar . Jam matur shum Her ta le vetem nga hatri i prinderve e kam vazhduar. Nuk sho arsye motivimi me degen qe kam kapur. Ne momentin qe hap […]

pap test

Pershendetje deshate di pap test a behet me mestracionet kur i ke?

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: