Pyetjet

Pyetje e re
Ju faleminderojmė pėr pyetjet dhe komentet tuaja. Pėr shkak tė numrit tė madh tė pyetjeve, pėrgjigjet mund tė jipen pas 3 deri 4 ditė
A JAM SHTATEZENE  ESSI ELB1816.09.2014 06:27lidhja ime rea16.09.2014 03:57e pa lumtur me ndihmoni bre nora16.09.2014 02:39Alergjia ne gluten dija16.09.2014 01:53smundje seksuale shala15.09.2014 13:54Rritja Ajtene15.09.2014 12:10Ankthi Rajmondi15.09.2014 11:32nevoj per ndihme ndihme15.09.2014 10:10lekura nishani 111115.09.2014 09:56strijaT rina15.09.2014 08:44problem per shtatzani1djellza me ndihmoni
ju lutem sa me
shpejt
15.09.2014 08:42
Dhimbjet Nita15.09.2014 08:29marramendja tesa15.09.2014 07:00Dua prgj nga specialiste ... Stomaku2Genta15.09.2014 05:37Ju lutem me keshilloni 4Arjanita14.09.2014 17:53Kam nevoj per ndihm, ju lutem nje pergjgjeje1Flokarta14.09.2014 11:35ditet po afrojn...:s4me kshillloni ju
luetm urgjent
14.09.2014 11:13
lidhja ime4rea14.09.2014 09:14Me rrit mjekren ? bb14.09.2014 07:02Operacioni ne vagin Atlantis14.09.2014 06:49shtatzania albina14.09.2014 06:20amunde me humbe vergjiniteti vetem nese ban 2 her sekes nga mbrap1kerkoj ndim 14.09.2014 05:15Le te pergjigjen meshkujt , ju lutem .4Anonime14.09.2014 01:33bubat ne jashtqitje2tringa13.09.2014 16:50pyetje per djemte3pyetje per cunat13.09.2014 14:26Te shtoj pesh2AnduenA13.09.2014 13:50e pa besueshme por e vertet  Beni Beni13.09.2014 12:33si tia bej??1Teuta13.09.2014 12:21Pyetje per gjinekolog/e XX13.09.2014 11:47peytie1b.kiss13.09.2014 09:42pyetje per vajzat5rona13.09.2014 08:07pyetje per te pamartuarit1dua pergjigje nga te
pa martuarit
13.09.2014 08:04
sperma buke13.09.2014 04:53Keshill rreth lidhjes ne ēift2Era12.09.2014 21:49Lukthi1ARIA12.09.2014 16:04rritja  erzaa12.09.2014 15:49Aborti Linda12.09.2014 14:14Dilema ne mes dy dashurive.Ke te zgjedh?3Linda12.09.2014 14:13Nje keshille nga ju !!1xXx12.09.2014 09:45Aborti Resa12.09.2014 09:31