Pyetjet e Fundit

nuk ndjej asgje gjate seksit

Pse nuk ndjej asgje gjate seksit edhe pse kam humbur virgjerin? Para nje muaji kam humbur virgjerin dhe nuk kam pasur gjakderdhje dhe as nuk kam ndjere ndonje kenaqesi. As tani qe kryejm maredhenie nuk ndjej asgje, perveq dhimbjes. Pse ndodh kjo dhe a eshte ndonje gje serioze? Faleminderit.

Martesa

Pershendetje Jam e martuar. Kam dy femij, jam me shum fat qe kam femijt. Sepse martesa pa ta ska kuptim. E kam njohur burrin tim qe ne moshe 14 vjeçe. Mirepo me kalimin e kohe rrjedhen gjerat edhe u martua. Jam mire me te.arsyja pse ju shkruaj eshte se ai eshte i mbyllt ne shtepi […]

shpirtrat

Pershendetje! Jam nje vajze 20 vjece dhe studioj ne universitet me shqeteson dicka qe ne fillim mendova qe do ishte kalimtare por qe eshte bere pjes e imja ndaj shpresoj te me ndimoni. Asgje nuk me frikeson me shume sesa shpirtrat (fantazmat),nuk kam pare kurre nje te till por me tmerron fakti qe shume njerez […]

nuk po mund te jetoj

te lutem me ndimoni nuk ndjej sen ne ket jet nuk mendoj sen gjithqka e pa kuptushme me doket me intereson sen edhe nese me ofendon dikush nuk ma ndin krejt rrafsh po me doket ju lutem me ndimoni (konsumoj duhan e nese e la a mund te me kfillet truri ) athua a kan […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: